• Podziel się
Promocje-2-26

CIĄGNIKI KOMPAKTOWE W OFERCIE FARMTRAC

Farmtrac 26 4WD, Farmtrac 26 H 4WD, Farmtrac 22 2WD/4WD

Promocja ważna do wyczerpania zapasów ciągników promocyjnych.

Wielozadaniowe, kompaktowe, niezawodne i to w super cenach!

 

Modele 26 4WD, 26H 4WD  oraz 22 2WD/4WD to ciągniki o kompaktowych wymiarach co bardzo się przydaje gdy nie potrzebna jest duża moc a bardzo duża zwrotność i niewielki rozmiar. Idealnie ciągniki te sprawdzają się przy lekkich pracach, takich jak praca z kosiarką, koparką, ładowaczem czy niewielkim pługiem.

Świetnie nadają się do prac przy utrzymaniu zieleni miejskiej na np. skwerach i w parkach czy do odśnieżania wąskich dróg, alejek czy chodników.

 

Ciągniki w standardzie występują z ramą ochronną, jednak można je doposażyć o fabryczną, wentylowaną i ogrzewaną kabinę, która zapewni komfort podczas prac przy mniej sprzyjających warunkach pogodowych. Dodatkowo do tych modeli można dobrać wspomniany wcześniej ładowacz czołowy, przedni TUZ czy obciążniki oraz wybrać opcję z oponami trawiastymi bądź szosowymi.

Co prawda mrągowska fabryka produkuje tylko ciągniki, doposażając je w część osprzętu na życzenie (wspomniany ładowacz, TUZ, opony) ale modele te idealnie pasują do większości maszyn pomocniczych polskich i zagranicznych producentów oferowanych przez Autoryzowanych Dealerów Farmtrac, zatem dołączenie kosiarki czy pługu to tylko formalność.

O szczegóły pytaj naszych specjalistów

Krzysztof Krogulecki

790 549 777

kk1@farmtrac.com.pl