• Podziel się

Choć głównym zastosowaniem ciągników rolniczych (nazywanych również traktorami) są prace rolnicze, to nie wszystko co potrafią te potężne maszyny. Znajdują on również szerokie zastosowanie w transporcie, dzięki nim będziemy mogli przemieszczać inne pojazdy takie jak np.. różnego rodzaju przyczepy czy ładunki zawierające drewno czy siano. Podłączając dźwig do ciągnika, będziemy mogli przeprowadzić prace wysokościowe. Ciągnik będzie też nieodzownym pomocnikiem w przy porządkowaniu terenu.

2_A

Porządkujemy teren z użyciem traktora

Dzięki ciągnikowi z odpowiednią nakładką łatwo odgruzujemy teren i wywieziemy niepotrzebne śmieci nawet z trudno dostępnych miejsc. Oczyścimy również las z powywracanych przez burzę drzew. Uprzątniemy teren po pracach budowlanych. Podłączając kosiarkę, skosimy trawę i nieużytki. Przy pomocy ciągnika możemy też wyrównać nierówny teren.

Własny napęd, wysoka zwrotność i uniwersalność tych maszyn rolniczych sprawia, że poradzą sobie w każdym terenie.

O czym pamiętać?

Przed użyciem traktora w porządkowaniu terenu najpierw dokładnie zaplanuj pracę. Sprawdź, czy na teren, który chcesz uporządkować można wjechać ciągnikiem. Pomyśl o środowisku: czy w miejscu, w którym chcesz użyć ciągnika występują gatunki chronione, dla których obecność takiej maszyny może być zagrożeniem. Zadbaj o bezpieczeństwo i innych pracowników, którzy pomagają Ci w przedsięwzięciu. Przed pracami ciągnikiem możesz wstępnie oczyścić teren, tak, aby ułatwić poruszanie się.

Inwestując w maszyny rolnicze warto zapoznać się z ofertą ciągników naszej firmy, które cechują prostota, funkcjonalność, wielość zastosowań i niezawodność. Zostały one docenione przez klientów na całym świecie. Warto zainwestować w produkt od polskiego producenta z Mrągowa, oparty o podzespoły najbardziej renomowanych firm na świecie. Od trzydziestu lat produkujemy ciągniki, które spełniają wszystkie wyśrubowane normy i posiadają niezbędne europejskie homologacje. Już dziś zapoznaj się naszą ofertą.