• Podziel się

Farmtrac od 2000 roku zajmuje się produkcją ciągników rolniczych. Ich sprzedaż odbywa się w Polsce, ale firma również kieruje się na kraje europejskie i Afrykę. Prosta i niezawodna konstrukcja to główne cechy jej maszyn. Farmtrac proponuje ok. 20 modeli ciągników, a wśród nich traktory z klimatyzacją.

1_A

Parametry ciągników

Farmtrac zdobył wielokrotnie wyróżnienia i nagrody na targach oraz konkursach, m.in. nagrodę Maszyny Rolniczej Roku w Polsce. Zyskał uznanie rolników nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Ciągniki spełniają wszystkie standardy europejskie. Dzięki zastosowanej technologii traktory gwarantują sprawną i bezproblemową pracę przez wiele lat. Niektóre modele posiadają dodatkowo klimatyzację, np. Farmtrac 9120 DTN Europeline IIIB. Moc znamionowa maszyny to 112,88 KM przy 2300 obr/min. Traktor posiada silnik Perkins 854E – IIIB i układ napędowy Carraro. Układ kierowniczy jest hydrostatyczny, a liczba biegów wynosi 24 na 24. Oś przednią tworzy Carraro ze zwolnicami planetarnymi i automatyczną blokadą mechanizmu różnicującego. Kabina maszyny jest komfortowa, dwudrzwiowa i ochronna. Jest wyposażona w ogrzewanie i wentylację, otwierany szyberdach, uchylane okna, spryskiwacz przedniej szyby, wycieraczki, lusterka i reflektory. Zbiornik paliwa ma pojemność 160 l.

Dodatkowe wyposażenie

Traktory Farmtrac jak np. 675 DTN King mogą mieć dodatkowe wyposażenie w postaci klimatyzacji. Zapewnia to komfort i przyjemną pracę przez cały dzień, w każdych warunkach pogodowych. Traktor posiada dach kabiny z przeszklonym wizjerem, który umożliwia obserwację pracy z ładowaczem czołowym. Dodatkowo dzięki kamerze z monitorem można podglądać współpracujące z ciągnikiem maszyny. Należy pamiętać, by nie kupować klimatyzacji samochodowej do traktora. Nie nadaje się do prac w tak ciężkich warunkach, w jakich pracują maszyny rolnicze. Zestaw klimatyzacji do traktora Farmtrac składa się z 10 elementów, instrukcji montażu w formie tekstowej i graficznej wraz z niezbędnymi schematami oraz spisu części. Zestaw nie zawiera uchwytu sprężarki. Części wchodzące w skład instalacji są oryginalne i najwyższej jakości. Gwarantuje to sprawne działanie klimatyzacji przez cały rok. Model 675 DTN King został wprowadzony na rynek w 2015 roku, podczas jubileuszu 15-lecia firmy na polskim rynku.