• Podziel się

Firma Farmtrac nosi miano największego polskiego producenta ciągników rolniczych. Nieustannie modernizowana i ulepszana oferta pozwala znaleźć urządzenia dopasowane do preferencji wszystkich użytkowników, a czołowe modele ciągników z powodzeniem wykorzystywane są w najróżniejszych krajach Europy i Afryki północnej. Najnowsze ciągniki, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane na przestrzeni ostatniego roku, wyróżniają się wyjątkową funkcjonalnością i precyzją wykonania – poznaj najpopularniejsze z nich.

 

ciągnik kompaktowy

Farmtrac 555DTc V – uniwersalny wybór dla Twojego gospodarstwa

Ciągnik rolniczy Farmtrac 555DTc V to ciągnik, który sprawdzi się zarówno w pracach rolniczych, jak i komunalnych. Umożliwia swobodę doposażania, która zwiększa funkcjonalność i zakres zastosowania maszyny. Silnik Farmtrac 36,53kW (49,6KM) to niezawodny i wyjątkowo ekonomiczny mechanizm, zapewniający możliwie najdłuższą żywotność i bezawaryjność. Jego wymiary oraz masa zostały znacząco zredukowane, co czyni go jeszcze bardziej mobilną i kompaktową maszyną.

Innowacją jest zastosowanie filtra cząsteczek stałych, który spełnia wszystkie normy emisji spalin Stage V. Producent ciągników Farmtrac zmodernizował także kabinę, wyposażając ją dodatkowo w kamerę cofania, układy pneumatyczne oraz umożliwiając instalację siedziska pasażera. Nowa, bardziej komfortowa kabina gwarantuję także zwiększoną redukcję hałasu w trakcie pracy (tylko 7dB) oraz przestronność, która dorównuje modelom o większej mocy (np. ciągnik FT675DTn o mocy 75KM).

Mały i zwrotny ciągnik kompaktowy Farmtrac 22 2WD/4WD

Farmtrac 22 2WD/4WD to propozycja wyjątkowo mobilnego, zwrotnego ciągnika kompaktowego. Został wyprodukowany z myślą o drobnych pracach sadowniczych, jednak możliwość podpięcia kosiarki, przyczepki, ładowarki czy spychu czyni go wyjątkowo uniwersalnym modelem, mającym znacznie szersze zastosowanie: m.in. w rolnictwie, ogrodnictwie czy przy pracach komunalnych. Wyposażony w trzypunktowy układ zawieszenia (TUZ), zapewnia wyjątkową stabilizację oraz umożliwia płynną i swobodną jazdę po zagłębieniach.

Wysokojakościowy silnik o mocy 21,3KM sprawdzi się podczas codziennych prac, a 24-litrowy zbiornik paliwa dodatkowo wydłuża czas pracy bez konieczności tankowania. Farmtrac 22 2WD/4WD nie ma DPF ani dodatku AdBlue, co znacząco wpływa na jego bezawaryjność.

Ciągnik sadowniczy Farmtrac 6075 EN

Farmtrac 6075 EN to ciągnik z silnikiem 55,9 kW (76KM) przeznaczony do sadownictwa. Precyzyjnie zaprojektowany design umożliwia swobodną pracę, a możliwość bogatego wyposażenia kabiny zwiększa komfort operatora. Wyposażony jest w komponenty włoskiego producenta Carraro, dzięki którym charakteryzuje się wyjątkowo dużą siłą uciągu oraz w podnośnik o maksymalnym udźwigu do 2500kg.

Ciągnik spełnia wszystkie normy dotyczące emisji spalin, a dzięki braku DPF i AdBlue może być użytkowany przez długi czas, bez obawy o awarie układu wydechowego. Ciągnik Farmtrac 6075 EN można doposażyć w dodatkowe komponenty, takie jak przedni TUZ, rozdzielacz hydrauliki III-sekcyjny czy szybkosprzęgi.