• Podziel się

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej naprawdę dużych ciągników o wielkiej mocy. Takie traktory sprawdzić się mogą w największych gospodarstwach, ale z pewnością nie stanowią najlepszej opcji dla gospodarstw małych i średnich. Właścicielom mniejszych gospodarstw wystarczą z pewnością mniejsze ciągniki rolnicze i sadownicze. Szczególnie, że w parze z ich mniejszymi gabarytami i wagą nie musi iść mała moc, niski moment obrotowy czy niewielka siła uciągu.

zabawkowy traktor

Ciągnik dla małego i średniego gospodarstwa – co wybrać?

Młodym rolnikom i właścicielom mniejszych gospodarstw polecić można ciągniki rolnicze i sadownicze NETS. Te traktory w zależności od modelu dysponują mocą od 50 do 76 KM i charakteryzują się wysokim momentem obrotowym, który porównać można do traktorów 90-konnych (nawet 350 Nm). Wyposażone w komponenty pochodzące od renomowanych producentów europejskich, takie jak przekładnie i mosty Carraro, ciągniki NETS wyróżniają się także wyjątkową wytrzymałością i największą w swoim segmencie siłą uciągu. Jednocześnie, każdy właściciel gospodarstwa doceni ich niskie spalanie.

Traktory NETS cenione są również za połączenie nowoczesnego designu z ergonomią pracy, a ich kabiny sprawiają, że praca nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych jest komfortowa i bezpieczna. Wrażenie robi też szeroka oferta dodatkowego wyposażenia – od ładowacza czołowego, przez kamerę cofania, po klimatyzację (nie do przecenienia w najgorętsze dni lata). A jako że mowa tutaj o ciągnikach rolniczych i sadowniczych pochodzących od polskiego producenta, dostęp do autoryzowanego serwisu nie stanowi żadnego problemu. Konieczność naprawy nie oznacza zatem, że traktor zostanie wyłączony z pracy na kilka miesięcy.