• Podziel się
Promocje-2-26_4wd_lato

Kompaktowy FARMTRAC 26 4WD w wakacyjnej cenie!

Farmtrac 26 4WD

Promocja ważna do 31.08.2023 lub do wyczerpania zapasów ciągników promocyjnych.

TYLKO do końca sierpnia kompaktowy, wielozadaniowy FARMTRAC 26 4WD w SUPER cenie!

 

Model 26 4WD, to ciągnik o kompaktowych wymiarach co bardzo się przydaje gdy nie potrzebna jest duża moc a bardzo duża zwrotność i niewielki rozmiar. Idealnie sprawdza się przy lekkich pracach, takich jak praca z kosiarką, koparką, ładowaczem czy niewielkim pługiem.

 

Świetnie nadaje się do prac przy utrzymaniu zieleni miejskiej na np. skwerach i w parkach czy do odśnieżania wąskich dróg, alejek czy chodników.

 

 

Ciągnik kompaktowy FARMTRAC 26 4WD, to model:

  • z silnikiem Mitsubishi o mocy 25KM
  • o kompaktowych wymiarach (szerokość od 1 metra)
  • zwrotny, uniwersalny
  • w standardzie z zaczepem dolnym, lampą ostrzegawczą, siedziskiem wodoodpornym mechanicznym, czujnikiem obecności operatora

 

Ciągnik w standardzie występuje z ramą ochronną, jednak można go doposażyć o fabryczną, wentylowaną i ogrzewaną kabinę, która zapewni komfort podczas prac przy mniej sprzyjających warunkach pogodowych. Dodatkowo można dobrać wspomniany wcześniej ładowacz czołowy, przedni TUZ czy obciążniki oraz wybrać opcję z oponami trawiastymi bądź szosowymi.

Co prawda mrągowska fabryka produkuje tylko ciągniki, doposażając je w część osprzętu na życzenie (wspomniany ładowacz, TUZ, opony) ale modele te idealnie pasują do większości maszyn pomocniczych polskich i zagranicznych producentów oferowanych przez Autoryzowanych Dealerów Farmtrac, zatem dołączenie kosiarki czy pługu to tylko formalność.

O szczegóły pytaj naszych specjalistów