close
fb yt

Aktualności

Modele ciągników rolniczych Farmtrac

Farmtrac jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, oferującą 20 typów ciągników w sprzedaży krajowej i eksporcie. Ciągniki rolnicze Farmtrac mają prostą i wytrzymałą konstrukcję. Są wyposażone w podzespoły renomowanych firm jak ZF, Bosh, Perkins, czy Carraro. Spełniają europejskie normy oraz mają europejskie homologacje. Farmtrac dzięki ciągłemu rozwojowi produkcji i technologii spełnia najwyższe oczekiwania klientów.

Traktory z klimatyzacją

Farmtrac od 2000 roku zajmuje się produkcją ciągników rolniczych. Ich sprzedaż odbywa się w Polsce, ale firma również kieruje się na kraje europejskie i Afrykę. Prosta i niezawodna konstrukcja to główne cechy jej maszyn. Farmtrac proponuje ok. 20 modeli ciągników, a wśród nich traktory z klimatyzacją.

Blog firmy FARMTRAC

Witamy na naszym blogu. Został on stworzony w celu przybliżenia naszej oferty. Tym co na nim znajdziesz są wpisy, w których umieścimy szczegółowe informacje na temat działania sprzedawanych przez nas produktów i świadczonych usług. Zapraszamy do lektury!

HIT Targowy oraz Statuetka Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dla ciągnika FARMTRAC 675DT KING

Podczas  największej  w centralnej Polsce wystawie rolniczej – XVI Mazowieckich Dniach Rolnictwa, organizowanej przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poświętnem (13-14.06.15), firma FARMTRAC została wyróżniona dwiema głównymi nagrodami: HIT TARGOWY dla ciągnika rolniczego Farmtrac 675 DTN KING STATUETKA MINISTA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI w konkursie HIT TARGOWY, za wieloletnią obecność na polskim rynku maszyn rolniczych z… View Article

Wizyta Posła na Sejm RP Tadeusza Iwińskiego w firmie FARMTRAC

Ciągnik z Mrągowa zajmuje pierwsze miejsce w Mołdawii.

Ciągnik rolniczy Farmtrac 685 DT, zaprojektowany i wyprodukowany w mrągowskiej fabryce Farmtrac zajął pierwsze miejsce w konkursie „Przydatne dla Mołdawii”, który odbył się podczas 28 targów sprzętu rolniczego MOLDAGROTECH w Mołdawii, 4-7 marca. W ten sposób doceniono walory użytkowe oraz rozwiązania techniczne stosowane w ciągnikach z Mrągowa. Nagrodę za wygraną w konkursie wręczał Pan Ion Sula… View Article