Nawigacja

Dealer w Twoim regionie

Kliknij na mapkę, by odnaleźć dealera naszych maszyn rolniczych najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Newsletter

Podając swój adres e-mail wpiszesz się na listę naszego newslettera.

Referencje Farmtrac

Konfigurator ciągników

Reklama

Witamy w Farmtrac

Sprawdź szczegóły promocji

Dowiedz się więcej

Filmy

Farmtrac 7110 DT Europeline IIIB

 

Pokazy polowe Farmtrac 2014

 

FT6075DT HERITAGE, 690DT, 7110DT

 

Eligiusz Szymański Główny Konstruktor

 

Prezes Spółdzielni "Gazdowie" o FARMTRAC

 

FARMTRAC 7110 DT MAZUR IIIA

 

Specjalne oferty

Aktualności

2016-01-11 Farmtrac szósty rok z rzędu liderem wśród krajowych producentó... Czytaj więcej
2015-06-13 HIT Targowy oraz Statuetka Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi d... Czytaj więcej
2015-04-10 Wizyta Posła na Sejm RP Tadeusza Iwińskiego w firmie FARMTRAC Czytaj więcej
2015-04-01 Farmtrac na Agrotech 2015 Czytaj więcej
2015-03-24 Farmtrac zajmuje I miejsce w Mołdawii Czytaj więcej

INFORMACJE

Farmtrac jest największym polskim producentem ciągników rolniczych.  Na polskim rynku jesteśmy już od 2000 roku. Nasze ciągniki zostały nagrodzone wieloma nagrodami – w tym prestiżową nagrodą „Maszyny Rolniczej Roku” za model 675 DT – najlepiej sprzedającym się ciągnikiem swojej mocy na polskim rynku w 2011.

Ciągniki Farmtrac cechuje przede wszystkim prosta, niezawodna konstrukcja, niskie zużycie paliwa oraz niskie koszty utrzymania. W ich konstrukcji zastosowane są światowej klasy komponenty – m.in. oryginalny silnik Perkins, skrzynia Carraro / ZF, Bosh, MITA i inne. Gwarantuje to wytrzymałość i niezawodność ciągników nawet w trudnych warunkach pogodowych i terenowych.

 

 

 

O Firmie

Początki firmy Farmtrac to 2000 r., gdy rozpoczęliśmy produkcję ciągników w naszej fabryce w Mrągowie.

Od skromnych początków po uzyskanie statusu największego krajowego producenta ciągników rolniczych, filozofia naszej firmy zawsze stawiała na prostą i niezawodną konstrukcję – nieobciążoną nadmierną ilością zbędnej elektroniki.

Obecnie w ofercie posiadamy ponad 20 typów i odmian ciągników. Produkowane są one zarówno na rynek polski, jak i dla wielu krajów europejskich i północnej Afryki.

Nasze proste i niezawodne konstrukcje opierają się na rozwiązaniach najbardziej renomowanych europejskich firm produkujących podzespoły. Wśród naszych dostawców są m.in. ZF, Bosch, Perkins, Carraro, MITA oraz około 60 renomowanymi polskich producentów części i podzespołów. Wszystkie nasze maszyny posiadają europejskie homologacje i spełniają wszystkie europejskie normy.

Posiadamy swój własny dział rozwoju produktu, w którym pracują czołowi polscy inżynierowie – często z ponad 30 letnim doświadczeniem. To dzięki nim udało nam się skonstruować kluczowe modele ciągników – takie jak 675 DT (Maszyna Roku 2011) oraz nowe 7100 DT i 7110 DT.
Farmtrac to nadal prężnie rozwijająca się marka. Z roku na rok nasze ciągniki spotykają się z coraz większym uznaniem i sukcesami.

Dziękujemy !

 

 

 

 

 

ciągnik rolniczy, nowe ciągniki rolnicze, nowe traktory